12.04.19 р. – студент кафедри ТКіБ нагороджений дипломом І ступеня за перемогу у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

12 квітня на підсумковій конференції II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом «Харчові технології», що відбулась у Національному університеті харчових технологій взяв участь студент студент СВО «Бакалавр» кафедри технології комбікормів і біопалива Піддубняк Олександр  з науковою роботою на тему «Наукові підходи до технології виробництва комбікормів та підкормок для равликів Ахатинів», науковий керівник к.т.н., доц. Макаринська Алла Василівна.

Серед 32 учасників з різних ЗВО України робота отримала гідну оцінку членів журі. В результаті Піддубняк Олександр нагороджений Дипломом першого ступеня.

Щиро вітаємо переможця та наукового керівника, пишаємось їх здобутками та бажаємо творчої наснаги та подальших перемог.

12.04.19-112.04.19-212.04.19-5