17.09.19 – екскурсія на заводі “Novacore”

Колектив кафедри технології комбікормів і біопалива та факультет технології зерна і зернового бізнесу Одеської національної академії харчових технологій висловлює безмежну вдячність керівництву ТОВ “Українське зерно”, ТОВ “Інбел” , а також Крамаренко С.П., Мальованому Є.А., Гапоновій Р.Г., Бережній Р. за організацію та проведення змістовної екскурсії для студентів IV курсу на сучасному заводі преміксів “Novacore”. Пишаємося своїми випускниками(Прудкий А., Ліхошва В.), які працюють на цих підприємствах! Тільки сумісна праця науковців і виробництва сприяє ефективній комплексній підготовці кваліфікованих фахівців для зернопереробної і комбікормової галузей! Щиро вдячні Вам наші колеги, з надією на подальшу співпрацю!

17.09.19-1 17.09.19-2 17.09.19-3 17.09.19-4