17-18.12.18 р. – відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів на кафедрі ТКіБ

17-18 грудня 2018 року пройшов захист кваліфікаційних робіт зі спеціальності 181 «Харчові технології», освітньо-професійної програми «Технології зберігання і переробки зерна» на кафедрі Технології комбікормів і біопалива факультету Технології зерна і зернового бізнесу. Членам екзаменаційної комісії та усім присутнім були представлені кваліфікаційні роботи, які були пов’язані з вирішенням проблем виробництва комбікормів для сомових риб, декоративної птиці та гризунів, використання побічних продуктів консервного виробництва, горохової соломи, біологічно активних речовин класу гідролаз при виробництві комбікормової продукції, збагачення комбікормової продукції вітаміном F, виробництва кормових добавок на основі макух та шротів насіння олійних культур.

Також була представлена комплексна кваліфікаційна робота з магістром спеціальності 051 «Економіка» факультету Економіки, бізнесу і контролю на тему: «Розробка проекту вирощування равликів в Одеській області із використанням інноваційних комбікормів та прикормок».

Під час захисту, студентів одночасно переповнювали емоції радості та суму – це був останній залік та позаду залишилось 5,5 років веселого та сповненного цікавими подіями студентського житття.
Кафедра технології комбікормів і біопалива вітає своїх магістрів-випускників та бажає їм стрімкого провесійного росту!

19.12.18-119.12.18-219.12.18-319.12.18-4