20 травня 2016 р. – день відкритих дверей для студентів Механіко-технологічного технікуму ОНАХТ на кафедрі ТКіБ

20 травня 2016 року кафедра технології комбікормів і біопалива провела день відкритих дверей для студентів Механіко-технологічного технікуму Одеської національної академії харчових технологій. Відкрита лекція, яку провела кандидат технічних наук, доцент Воєцька Олена Євгенівна, викликала зацікавлення та жваве обговорення. Після короткого теоретичного екскурсу одного з основних теплових процесів комбікормового виробництва – «екструдування», послідувало його дослідження в лабораторних умовах. Завдяки сучасній, оснащеній на високому технічному рівні, лабораторії технології виробництва біопалива, вдалося провести відкритий майстер-клас на зерновому екструдері. Така зустріч викликала зацікавлення і бажання у студентів  робити такі зустрічі якомога частіше та продовжити в подальшому навчання в даній галузі.

SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA