22 листопада 2016 р. – кафедра ТКіБ провела відкриту науково-популярну лекцію

22 листопада в рамках плану Інституту культури та мистецтв ОНАХТ для студентів 1-2 курсів на кафедрі технології комбікормів і біопалива була проведена відкрита науково-популярна лекція на тему “Особливості технології виробництва комбікормів для бройлерів”. Доцент кафедри Макаринскька А.В. розповіла студентам про особливості харчування молоді; сучасні уяви про будову піраміди харчування; роль продуктів, які одержують в зернопереробній галузі, і тваринницької продукції; основні зміни і тенденції розвитку в птахівництві при вирощуванні бройлерів; вплив технології виробництва комбікормів і годівлі сільськогосподарської птиці на якість і безпечність тваринницької продукції. Лекція супроводжувалась науково-документальними фільмами про особливості вирощування бройлерів в Україні і світі. Матеріали лекції визвали зацікавленність і жваве обговорення у студентів.

24.11.16_1 24.11.16_2 24.11.16_3